Lubaczowscy policjanci pracowali wczoraj na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty w miejscowości Młodów. 28-latek, który kierował jednośladem z obrażeniami został przewieziony do szpitala.
Do zdarzenia doszło w miniony weekend przed godz. 12, w miejscowości Młodów w gminie Lubaczów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 28-letni kierujący motocyklem typu cross, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił kontrolę nad pojazdem, następnie wjechał w ogrodzenie prywatnej posesji.

Wjechał na przejazd kolejowy przy czerwonym świetle
28-latek z licznymi obrażeniami trafił do szpitala. Od kierującego motocyklem została pobrana krew do badań, celem ustalenia stanu trzeźwości. Jak się okazało, pojazd którym kierował 28-latni mieszkaniec gminy Lubaczów był niedopuszczony do ruchu.

Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze zabezpieczyli ślady oraz wykonali oględziny. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia w ramach prowadzonego postępowania.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.