Policjanci z komisariatu w Sędziszowie Małopolskim publikują zdjęcia dwóch osób, które mogą posiadać informację w sprawie utonięcia 49-letniego mężczyzny w dniu 22 czerwca 2023 r. na kąpielisku "Lazurowe Wybrzeże" w miejscowości Czarna Sędziszowska. Wizerunek osób zarejestrowały kamery monitoringu kąpieliska.
22 czerwca 2023 r. po południu na kąpielisku "Lazurowe Wybrzeże" w miejscowości Czarna Sędziszowska, do wody w części zbiornika, gdzie obowiązywał zakaz kąpieli, wszedł 49-letni mężczyzna, po czym zniknął pod powierzchnią. Po kilkunastu minutach ciało mężczyzny zauważyli świadkowie, którzy wyciągnęli go z wody i podjęli próbę jego ratowania. Niestety, pomimo reanimacji, 49-latka nie udało się uratować. W chwili zdarzenia na kąpielisku przebywały osoby, mogące posiadać informację dotyczące utonięcia mężczyzny. Ich wizerunek został zarejestrowany przez monitoring kąpieliska.

wizerunkek poszukiwanych osób

Policjanci apelują do wszystkich, którzy rozpoznają osoby na zdjęciach, o kontakt z funkcjonariuszami. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr 47 82 24 520, 47 82 24 525 - Komisariat Policji w Sędziszowie Małopolskim, 692 838 477 - referent prowadzonego postępowania lub 47 82 24 310 - całodobowy numer dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach, bądź na emeil: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.