Policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca Rzeszowa, który po tym, jak spowodował zdarzenie drogowe na S19, wysiadł z samochodu i razem ze swoimi dziećmi uciekł do lasu. Mężczyzna miał 2 promile alkoholu w organizmie i zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.
W ubiegłym tygodniu niżańscy policjanci zostali skierowani na S-19, w rejon miejscowości Nowosielec, gdzie doszło do zdarzenia drogowego. Zgłaszający poinformował, że kierowca, jadący za nim osobowym renaultem, nagle uderzył w tył jego ciężarówki.

Na miejscu policjanci zastali zgłaszającego oraz świadka zdarzenia. Z przekazanych informacji wynikało, że kierujący osobowym renaultem, w momencie wykonywania manewru wyprzedzania ciężarówki, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w tył naczepy, a następnie w bariery energochłonne i zatrzymał się na pasie awaryjnym. Następnie, kierujący samochodem osobowym wysiadł z pojazdu razem z dwójką dzieci, wspólnie przeszli przez ogrodzenie i poszli w kierunku lasu.

Do sprawdzenia terenu leśnego został skierowany dodatkowy policyjny patrol. Funkcjonariusze pieszo przeczesywali obszar oraz przyległe do niego drogi. W pewnym momencie, jeden z policjantów, w oddali, zauważył dziecko. Mundurowi błyskawicznie przemieścili się w to miejsce i zastali tam mężczyznę i dwójkę jego dzieci. Na szczęście nic poważnego im się nie stało.

Stracił panowanie nad ciągnikiem i wjechał do rowu. Był pijany
32-latek, kierujący renaultem został zatrzymany. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna miał w organizmie 2 promile alkoholu. Dodatkowo policjanci ustalili że mieszkaniec Rzeszowa, posiada zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Teraz o losie 32-latka zadecyduje sąd.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.