Samochód, którym podróżowała obywatelka Ukrainy z 8-letnim dzieckiem wypadł z drogi i wpadł do przydrożnego rowu. Z pomocą ruszyli funkcjonariusze SG z placówki w Wojtkowej.
Do zdarzenia doszło 26 listopada. Mundurowi wyruszający na służbę wiedzieli, że na drodze panują trudne warunki. Śnieg oraz niska temperatura to sygnały, aby zachować szczególną ostrożność.


Przejeżdżając przez miejscowość Braniów koło Jureczkowej (gm. Ustrzyki Dolne), zauważyli w rowie mocno zniszczony samochód. Funkcjonariusze podjęli działania polegające na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, powiadomieniu służb ratunkowych oraz udzieleniu pierwszej pomocy poszkodowanym.

Podróżującą osobówką kobieta była w szoku, a jej 8-letnia córka skarżyła się na ból ręki. Dziewczynka nie była również przygotowana do przebywania w niskich temperaturach. Lekka odzież mogła doprowadzić do szybkiego wychłodzenia organizmu.

Funkcjonariusze oddali poszkodowanym swoje kurtki i zaprowadzili do samochodu służbowego. Do czasu przybycia pogotowia czuwali nad ich bezpieczeństwem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.