Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 27-letniemu kierowcy volkswagenem. Mężczyzna, mając blisko 2 promile alkoholu wjechał do przydrożnego rowu. Mieszkaniec powiatu rzeszowskiego miał także sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.
We wtorek (2 stycznia) po godz. 20, dyżurny przeworskiej jednostki otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Jawornik Polski.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierujący pojazdem marki Volkswagen Caddy, 27-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku, czego wjechał do przydrożnego rowu.


Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 1,64 promil alkoholu w organizmie kierowcy volkswagena. Dodatkowo mundurowi ustalili, że mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Teraz 27-latek odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz jazdę mimo orzeczonego zakazu. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat więzienia.Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.