Komenda Miejska PSP w Rzeszowie zwróciła się z apelem o pomoc dla syna funkcjonariusza komendy i naczelnika OSP Budy Głogowskie. Aby jego syn mógł wrócić do sprawności po nieszczęśliwym wypadku, musi uzbierać 300 tys. zł na protezy bioniczne.
5 marca 2022 roku prąd wysokiego napięcia poraził Dawida, syna funkcjonariusza Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie Kazimierza Grzywacza.

Lekarze cudem uratowali mu życie, ale musieli dokonać amputacji lewej ręki i lewej nogi. Dawid ma 17 lat i uczy się w II LO w Rzeszowie, na profilu mat-fiz-ang. Jest wysportowany, doskonale jeździ na nartach i pływa. Jego pasją jest jazda na motocyklu crossowym.

- Teraz zawalił mu się cały świat. Żeby Dawid chciał żyć i mógł być sprawny, potrzebujemy 300000 zł na bioniczne protezy. Obecnie cały czas przebywa w Małopolskim Centrum Oparzeniowo Plastycznym w Krakowie. Nie poddaje się i walczy o swoją sprawność. Bardzo prosimy wszystkich o pomoc w zebraniu tej kolosalnej dla nas kwoty - apeluje ojciec Dawida.

W tym celu, uruchomiona została zbiórka na portalu zrzutka.pl: https://zrzutka.pl/4kaggz

Zachęcamy do pomocy!

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.