Przemyscy policjanci i pracownicy cywilni komendy odpowiedzieli na apel o pomoc dla 5-osobowej rodziny w Piątkowej w gminie Dubiecko.
Parę dni temu ukazał się w telewizji program o losach 5-osobowej rodziny z Piątkowej w gminie Dubiecko, która ze względu na trudną sytuację życiową, potrzebuje wszechstronnej pomocy.

Ojciec trójki dzieci - Pan Jarosław, niespełna rok temu, uległ wypadkowi samochodowemu i od tamtej pory porusza się na wózku inwalidzkim. Na barkach jego żony spoczywa obowiązek wychowania trójki dzieci - 6-letniej Sabinki, 5-letniej Martynki oraz rocznego Kubusia. Pani Agnieszka, żona Pana Jarosława, ze względu na sytuację po wypadku męża, nie może podjąć pracy zarobkowej, gdyż w domu potrzebują jej dzieci, jak i mąż. Rodzina mieszka w małym, starym domu (zaledwie 30 m2), w którym nie ma bieżącej wody. Potrzebna pomoc!

pomoc rodzinie

Policjanci i pracownicy przemyskiej komendy nie raz już udowodnili, że los innych nie jest im obojętny. Na apel odpowiedzieli niemal natychmiast. W komendzie zorganizowali zbiórkę najpotrzebniejszych artykułów, chemicznych, spożywczych, środków pielęgnacyjnych i zabawek dla dzieci - góra prezentów szybko rosła. Indywidualnie zaangażowali się także w internetową zrzutkę.

Wczoraj, policjanci odwiedzili rodzinę, by przekazać upominki dla dzieci oraz przygotowane paczki. Pani Agnieszka przyjęła gości z otwartym sercem. Sabinka i Martynka z zaciekawieniem przyglądały się policjantom i zadawały wiele pytań odnośnie ich pracy, a na koniec wizyty z uśmiechem pożegnały funkcjonariuszy.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.