22-latek mając prawie promil alkoholu w organizmie, wsiadł za kierownicę renaulta, stracił panowanie nad pojazdem i uszkodził dwa zaparkowane samochody.
Mężczyzna został zatrzymany. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut jazdy w stanie nietrzeźwości. Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy. W sprawie trwają dalsze czynności.

O zdarzeniu powiadomił właściciel jednego z pojazdów biorących udział w kolizji. Mazda i toyota zaparkowane były przy jednej z ulic w Mielcu. Jak ustalili funkcjonariusze, kierujący renaultem, stracił panowanie nad kierownicą, uszkodził dwa pojazdy, po czym oddalił się. Po chwili wrócił na miejsce mając nadzieję, że "się dogada" z właścicielami pojazdów, co do naprawy wyrządzonej szkody.

Funkcjonariusze zbadali trzeźwość kierowcy. Mężczyzna miał blisko promil alkoholu w organizmie. Został zatrzymany. Po wytrzeźwieniu 22-letni mieszkaniec Mielca, usłyszał zarzut jazdy w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia.

Policjanci zatrzymali również prawo jazdy młodemu kierowcy. W toku dalszych czynności, funkcjonariusze przekażą materiały do zespołu ds. wykroczeń, gdzie mężczyzna odpowie za spowodowanie kolizji.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.