VI Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Siatkówce Plażowej Twierdza Przemyśl 2022 pod honorowym patronatem Komendanta Bieszczadzkiego Oddziału SG. Transmisja online będzie dostępna na kanale Youtube BiOSG.
Już w najbliższy weekend (3-4 września) na nadsańskich boiskach do siatkówki w Przemyślu odbędzie się szósta edycja Mistrzostw Służb Mundurowych w Siatkówce Plażowej Twierdza Przemyśl. Po raz piąty Komendant Bieszczadzkiego Oddziału SG objął to wydarzenie honorowym patronatem. Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się 32 zespoły z całego kraju. Są to zawodnicy reprezentujących jednostki Straży Granicznej, Policji, Wojska, KAS, Służby Więziennej oraz Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej. Mistrzostwa przeprowadzone zostaną systemem brazylijskim (drużyna odpada z Mistrzostw po dwóch przegranych meczach).

Organizatorami Mistrzostw są IPA Region Bieszczadzki, IPA Region Przemyśl oraz NZZ FSG przy BiOSG.

Swoją obecność tradycyjnie potwierdzili siatkarze złotej drużyna Wagnera oraz m.in. Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Losowanie grup oraz rozgrywki będą dostępne online na kanale YouTube Bieszczadzkiego Oddziału SG*

- piątek 2 września godz. 18, losowanie grup

- sobota 3 września godz. 9.00 - boisko nr 1

- sobota 3 września godz. 9.00 - boisko nr 2

- niedziela 4 września godz. 9.30 - boisko nr 1 (FINAŁ)

- niedziela 4 września godz. 9.30 - boisko nr 2

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.