Funkcjonariusze Straży Granicznej z placówki w Medyce zatrzymali ciężarówkę o wartości 250 tys. zł. Dane pojazdu figurowały w krajowych i międzynarodowych bazach poszukiwawczych.
0 stycznia do kontroli w przejściu granicznym w Medyce zgłosił się 33-letni obywatel Polski. Mężczyzna wjeżdżał do Polski samochodem ciężarowym marki Volvo FH.

- W trakcie kontroli legalności pochodzenia pojazdu mundurowi ze Straży Granicznej ustalili, że pojazd jest poszukiwany przez służby w związku ze zgłoszoną na terenie Polski kradzieżą. Ciężarówkę o wartości 250 tys. zł zatrzymano, a następnie razem z kierującym przekazano mundurowym z policji - poinformowała Emila Sidor z Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.

Od początku 2023 roku funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 3 pojazdy poszukiwane przez krajowe i zagraniczne służby. Ich łączna szacunkowa wartość wynosi blisko 350 tys. zł.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.