Funkcjonariusze Straży Granicznej z placówki w Medyce ujawnili pojazd z przerobionym numerem VIN. Szacunkowa wartość samochodu wynosi 33 tys. zł.
8 lutego do kontroli w przejściu granicznym w Medyce zgłosił się 42-letni obywatel Ukrainy. Cudzoziemiec wyjeżdżał z Polski mercedesem zarejestrowanym w Danii. W trakcie kontroli legalności pochodzenia pojazdu strażnicy graniczni ujawnili ingerencję w nr VIN.

- Pojazd o szacunkowej wartości 33 tys. zł zatrzymano. W celu ustalenia rzeczywistego numeru VIN oraz właściciela pojazdu, specjaliści SG przeprowadzą szczegółową ekspertyzę - poinformowała Emilia Sidor z Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.

Od początku 2023 roku funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej samodzielnie lub we współdziałaniu z innymi służbami zatrzymali 7 pojazdów pochodzących z przestępstwa. Ich łączna szacunkowa wartość wynosi ponad 700 tys. zł.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.