Dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, każdy może zgłosić zagrożenie występujące w miejscu jego zamieszkania. W ostatnim czasie jedna z takich informacji dotyczyła nielegalnego wyspiaka śmieci w miejscowości Niedźwiada. Czynności podjęte przez dzielnicowego doprowadziły do ustalenia osoby, która nielegalnie wyrzuciła śmieci.
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to narzędzie, które pozwala w prosty sposób poinformować policjantów o przypadkach łamania prawa. To właśnie dzięki zgłoszeniom dokonanym za pośrednictwem aplikacji, policjanci już niejednokrotnie ustalili i ukarali sprawców wielu czynów, które wpływają na poczucie bezpieczeństwa lokalnych społeczności.

Jednym z takich zgłoszeń naniesionych na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa, była informacja o dzikim wysypisku śmieci, w miejscowości Niedźwiada. Zgłoszenie to zostało przydzielone do weryfikacji dzielnicowemu, który szybko ustalił sprawcę zaśmiecenia przydrożnego terenu. Jak się okazało, była to mieszkanka Glinika. Kobieta została ukarana mandatem karnym.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.