Przeworscy policjanci zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który wjechał mazdą do przydrożnego rowu i dachował. Kierowca miał około 3 promile alkoholu.
Wczoraj (2 kwietnia) przed godz.17, dyżurny przeworskiej jednostki otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Łopuszka Wielka w powiecie przeworskim.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierujący pojazdem marki Mazda, 41-letni mieszkaniec gminy Kańczuga, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu, gdzie dachował- informują policjanci z KPP w Przeworsku.

dachowanie w Łopuszce Wielkiej

Badanie stanu trzeźwości wykazało około 3 promile alkoholu w organizmie kierowcy mazdy. Ponadto mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Policjanci zatrzymali kolejnych pijanych
Za spowodowanie kolizji oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.