Łańcuccy policjanci interweniowali wobec kierującego volkswagenem, który na widok oznakowanego radiowozu nagle zmienił kierunek jazdy. Okazało się, że 37-letni kierowca był pijany i nie posiadał prawa jazdy.
Do zdarzenia doszło w Husowie. Policjanci patrolujący teren miejscowości zauważyli samochód marki volkswagen, którego kierowca na widok oznakowanego radiowozu nagle skręcił. Funkcjonariusze udali się za pojazdem i zatrzymali go do kontroli.

Kierowcą volkswagena okazał się 37-letni mieszkaniec gminy Markowa. Od mężczyzny policjanci wyczuli alkohol. Badanie stanu trzeźwości wykazało u 37-latka ponad promil alkoholu. Okazało się również, że mężczyzna prowadził samochód pomimo braku prawa jazdy.

Kompletnie pijany dachował mazdą
Teraz za swoje czyny 37-latek odpowie przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna. Natomiast za prowadzenie pojazdu mechanicznego bez wymaganych uprawnień grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.