Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 17-letniego mieszkańca gminy Przeworsk, który miał przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze w trakcie kontroli ujawnili przy nim marihuanę.
Policjanci wydziału kryminalnego, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację, że 17-letni mieszkaniec gminu Przeworsk, może posiadać przy sobie narkotyki. W poniedziałek po godz. 16, podczas patrolowania Gorliczyny, zauważyli opisanego mężczyznę, który wsiadał do zaparkowanego forda.

- Wewnątrz samochodu, oprócz 17- latka znajdował się jeszcze 35-letni kierujący. W trakcie sprawdzania danych, funkcjonariusze wyczuli charakterystyczny zapach, przypominający zapach marihuany. Podejrzenia funkcjonariuszy potwierdziły się, gdy przy 17-latku policjanci ujawnili papierowe opakowanie z zawartością suszu roślinnego- przekazuje KPP z Przeworska.

Ponadto w trakcie przeszukania, w jego pokoju, kryminalni znaleźli woreczek foliowy z zawartością suszu roślinnego. Wstępnie przeprowadzone badanie na testerze narkotykowym wykazało, że zabezpieczone substancje to marihuana.

3 tys. zł mandatu i utrata prawa jazdy dla 19-latki
17-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Obecnie funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy, w tym ustalają źródło pochodzenia środków odurzających.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.