W najbliższy weekend odbędą się uroczystości związane z Beatyfikacją Rodzinny Ulmów w Markowej. Ze względu na rozmiar przedsięwzięcia, organizatorzy przewidują utrudnienia w ruchu, które wystąpią w Markowej, Wysokiej oraz Soninie. Główne uroczystości odbędą się w niedzielę, 10 września br. Tego dnia wiele odcinków dróg będzie całkowicie zamkniętych dla ruchu.
Mieszkańców Markowej prosimy o bieżące zapoznawanie się publikowanymi informacjami dotyczącymi zmiany organizacji ruchu oraz utrudnieniami, jakie w związku z tym mogą występować. Podczas głównych uroczystości beatyfikacyjnych, które odbędą się w niedzielę, 10 września br., wiele odcinków dróg będzie całkowicie wyłączonych z ruchu.

Policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem osób biorących udział w uroczystości, przede wszystkim będą służyć pomocą, a także kierować na objazdy i wyznaczone przez organizatora miejsca parkingowe.

mapa utrudnień na drogach

Apelujemy o bezwzględne przestrzeganie poleceń funkcjonariuszy, którzy będą w tych dniach kierować ruchem.

Szczegółowe informacje dotyczące możliwości dojazdu oraz umiejscowienia parkingów dla samochodów osobowych i autokarów, w dniach 9 oraz 10 września, znajdują się na stornie organizatora w zakładkach: koncert oraz beatyfikacja. Natomiast dodatkowe informacje dotyczące zmiany organizacji ruchu znajdują się na stronie internetowej www.powiatlancut.pl

mapa parkingów
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter