W najbliższy weekend odbędą się uroczystości związane z Beatyfikacją Rodzinny Ulmów w Markowej. Ze względu na rozmiar przedsięwzięcia, organizatorzy przewidują utrudnienia w ruchu, które wystąpią w Markowej, Wysokiej oraz Soninie. Główne uroczystości odbędą się w niedzielę, 10 września br. Tego dnia wiele odcinków dróg będzie całkowicie zamkniętych dla ruchu.
Mieszkańców Markowej prosimy o bieżące zapoznawanie się publikowanymi informacjami dotyczącymi zmiany organizacji ruchu oraz utrudnieniami, jakie w związku z tym mogą występować. Podczas głównych uroczystości beatyfikacyjnych, które odbędą się w niedzielę, 10 września br., wiele odcinków dróg będzie całkowicie wyłączonych z ruchu.

Policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem osób biorących udział w uroczystości, przede wszystkim będą służyć pomocą, a także kierować na objazdy i wyznaczone przez organizatora miejsca parkingowe.

mapa utrudnień na drogach

Apelujemy o bezwzględne przestrzeganie poleceń funkcjonariuszy, którzy będą w tych dniach kierować ruchem.

Szczegółowe informacje dotyczące możliwości dojazdu oraz umiejscowienia parkingów dla samochodów osobowych i autokarów, w dniach 9 oraz 10 września, znajdują się na stornie organizatora w zakładkach: koncert oraz beatyfikacja. Natomiast dodatkowe informacje dotyczące zmiany organizacji ruchu znajdują się na stronie internetowej www.powiatlancut.pl

mapa parkingów

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.