Kierujący oplem, w obszarze zabudowanym, jechał z prędkością 104 km/h. Mężczyzna za popełnione wykroczenie otrzymał wysoki mandat i stracił prawo jazdy na 3 miesiące.
Wczoraj (15 marca) po godz. 14, w miejscowości Kowalówka w powiecie lubaczowskim, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego osobowym oplem, który w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h, jechał z prędkością 104 km/h.

Siedzący za kierownicą opla, 48-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego, stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy oraz został ukarany mandatem w wysokości 2500 zł.

Apelujemy do wszystkich kierujących o ostrożną i rozsądną jazdę, dostosowaną do warunków panujących na drodze - do natężenia ruchu oraz warunków atmosferycznych. Pamiętajmy, że nasza brawura i pośpiech może kosztować czyjeś zdrowie lub życie. Razem zadbajmy o bezpieczeństwo na drodze.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.