Kierujący BMW podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył pojazdem w przydrożny słup oświetleniowy i przepust drogowy. Kierujący został ranny i trafił do szpitala.
W piątek, po godz. 21, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Mielcu otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Szafranów w powiecie mielecki, doszło do zdarzenia drogowego.

- Na miejsce udali się policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, którzy ustalili, że kierujący pojazdem marki BMW, na łuku drogi podczas manewru wyprzedzania innego, prawidłowo jadącego samochodu, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył w słup oświetleniowy i przepust drogowy, przydrożne drzewo, a następnie dachował- informuje KPP w Mielcu.

18-letni kierujący pojazdem, mieszkaniec powiatu mieleckiego z obrażeniami został zabrany przez załogę pogotowia ratunkowego do mieleckiego szpitala.

Zderzenie trzech pojazdów z udziałem karetki pogotowia
Policjanci ustalają dokładne przyczyny tego zdarzenia i apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.